Neovisni novinarski portal
9.5.2021.
(NE)ZANIMLJIVOSTI
Kerum, Sapunar i tvrđava Klis  - foto TRIS

‘Zašto ne napišete da su po cilom gradu i dalje plakati po kojima je Kerum gradonačelnik?’ (FOTO)

Kerum, Sapunar i tvrđava Klis - foto TRIS

– Zašto ne napišete da su po cilom gradu i dalje plakati po kojima je Kerum gradonačelnik, a onaj Sapunar župan. Koliko ja znam gradonačelnik je Opara…- među ostalim nam je prije nekoliko mjeseci poručio čitatelj, uz opaske o Splitu kao ‘najluđem gradu’ i kako ‘toga nema nigdi’.

Tada to nismo napisali, prošlo je dosta vremena, ali evo, napisali smo sada. Naime, plakati s likom Željka Keruma koji u ruci odlučno drži kemijsku olovku, te na njemu piše ‘Željko Kerum – naš gradonačelnik – I srce i dišpet za Split.‘ ili ‘Vaš glas za Split i dalje su po stupovima javne rasvjete uzduž glavnih splitskih prometnica, premda su lokalni izbori okončani prije sedam mjeseci.

Ista varijanta postoji i za njegova pobočnika Petroslava Sapunara koji je ‘Naš župan’.

A ispod plakatnih mjesta se ističe naziv tvrtke koja ima koncesiju na ta oglasna mjesta – Prokurator.

Ista tvrtka je sudjelovala i u promidžbenim kampanjama Željka Keruma, pa i u izradi reklamnih spotova (poveznica).

Isto poduzeće pojavljuje se svojedobno i kao ono kojemu je bila dodijeljena koncesija za splitsku plažu Bene, a koja je danas u jezivom stanju.

Nima Splita do Splita.

 

Kerum, Sapunar i tvrđava Klis – foto TRIS

Općinski sud – foto TRIS

Niz se nastavlja… foto TRIS

I srce i dišpet – foto TRIS

‘Naš župan’ – foto TRIS

‘Naš gradonačelnik’ – foto TRIS

Tags: , , , ,

VEZANE VIJESTI