Evo nove najave završetka mosta kopno-Čiovo koji se gradi već tri godine. Kako javlja Hina, ministar mora, prometa i infrastrukture Oleg Butković najavio danas kako će se u sljedećih nekoliko dana za promet otvoriti most Čiovo jer se uporabna dozvola očekuje sutra ili prekosutra.
“Most Čiovo je gotov i sada su u tijeku aktivnosti tehničkog pregleda, a to ide jako dobro te se uporabna dozvola očekuje sutra ili prekosutra, a nakon toga ćemo otvoriti most”, rekao je ministar Butković u srijedu u Splitu sudjelujući na okruglom stolu “Ljetni prometni izazovi u turističkim gradovima”.
O tome smo mostu pisali i jučer (vidi Tris).

Radovi u tijeku, srpanj u tijeku (foto TRIS/G. Šimac)

