‘U posljednjih 16 godina vladavine gradonačelnik Bandić potrošio je preko 150 milijardi kuna našeg novca pri čemu nije riješio glavni infrastrukturni problem Zagreba: gospodarenje otpadom.’
‘U posljednjih 16 godina vladavine gradonačelnik Bandić potrošio je preko 150 milijardi kuna našeg novca pri čemu nije riješio glavni infrastrukturni problem Zagreba: gospodarenje otpadom.’