Da u današnjoj, navodno demokratskoj i po Ustavu socijalnoj i pravnoj državi koja jamči svim svojim građanima ravnopravnost pred zakonom, ima privilegiranih i jednakijih od drugih, to smo svi znali. Poznato nam je i da su naši saborski zastupnici preplaćeni, da svoje visoke plaće...
grabež / hrvatski sabor / PETICIJA / POLITIKA

