Predsjednik Vlade Andrej Plenković napokon se smilovao i primio liječnike, odnosno predstavnike njihovih pet krovnih udruga. Tri tjedna liječnici su rezolutno tražili sastanak s premijerom, organizirali su i velik prosvjed u Zagrebu na kojem ih se okupilo oko dvije tisuće, iz cijele...
Vlada / zdravlje
Liječnicima se premijer “smilovao”:

