Kao i nedavno Severina, i šibensko-kninski župan Goran Pauk (HDZ) javio je, kako to i priliči javnim osobama iz politike i estrade, putem Facebooka kako je u samoizolaciji zbog korona virusa, jer je bio u kontaktu s osobom koja je bila pozitivna (na virus). On je pak negativan (na virus), ali...
POLITIKA
Župan Pauk (HDZ) – negativan u samozolaciji:

