“Hvala, draga predsjednice, ali ne treba nama pravobranitelj, nama trebaju veće mirovine da dostojno živimo, a ne životarimo”. “Štovana” predsjednice, u 5 godina niste ni primijetili da starije osobe postoje. Naslikavali ste se s djecom umjesto sa starim ljudima koji bi ti za tu...
GRAĐANI / HRVATSKA / POLITIKA
Umirovljenici poručili predsjednici KGK:

