S ekipom Zimsko trčanje u Maksimiru otrčao sam ljubljansku utrku trojki Pot ob žici i sudjelovao u slovenskom obilježavanju Dana pobjede, Europe i 70. godišnjice oslobađanja od fašizma. S čime Slovenci nemaju problema. Oni se ne srame svoga antifašizma…

