Neovisni novinarski portal
14.12.2018.

EKOLOGIJA
Poslodavac mali vranac  - foto PP Vransko jezero

Ptice, ribe i žabe zapošljavaju studente:
Sezonski posao u PP Vransko jezero

Poslodavac mali vranac - foto PP Vransko jezero

Zahvaljujući 251 vrsti ptica, 707 vrsta biljaka, 40 vrsta sisavaca, 8 vrsta vodozemaca, 20 vrsta gmazova, 133 vrste paukova i još uvijek relativno očuvanoj prirodnoj ljepoti Vranskog jezera i njegova priobalja – bit će posla. Zahvaljujući prirodnom fenomenu studenti i učenici mogu se zaposliti. Evo oglasa za mlade: Park prirode Vransko jezero poziva studente i/ili učenike da se prijave za sezonski posao na info centrima u Parku.

-U tijeku je i natječaj za sezonsko zapošljavanje. Tekst natječaja je objavljen u Narodnim novinama, stranicama HZZ-a te web stranicama Parka – poručuje Ivana Ribić, stručna suradnica biolog u Javnoj ustanovi Park prirode Vransko jezero.

Tekst natječaja objavljen u Narodnim novinama možete pogledati OVDJE.

Za zainteresirane studente i učenike evo i podrobnijih informacija:

Opis posla:

  • dočekuje posjetitelje na područje info centra na Vranskom jezeru,
  • prodaje ulaznice, suvenire i ribolovne dozvole,
  • pruža osnovne informacije o Parku prirode,
  • održava red i čistoću na području info centra,
  • pomaže pri provođenju edukativnih programa za djecu i odrasle,
  • sudjeluje u anketiranju posjetitelja

Uvjeti:

  • obavezan studentski ili učenički ugovor,
  • komunikativnost i susretljivost,
  • obavezno poznavanje stranih jezika (engleski izvrsno, drugi jezik prednost),
  • savjesnost i odgovornost u radu,
  • spremnost na usvajanje novih znanja,
  • točnost,
  • sportski duh,
  • obuka u organizaciji JU

Mjesto rada: Info centri u Parku prirode Vransko jezero (Crkvine, Kamenjak i Prosika)

Do lokacija info centara ne postoji stalna autobusna linija, pa je blizina stanovanja prednost kao i mogućnost dolaska vlastitim prijevoznim sredstvom.

Vrsta zaposlenja: studentski ili učenički ugovor (sezonski)

Rok prijave:
08.05.2018.

Kontakt:
Životopis zajedno s molbom slati na e-mail: info@pp-vransko-jezero.hr
s naznakom prijava za posao – studenti/učenici

Početak rada:

Odmah

Prijateljska stranica s drugim poslovima u Šibeniku: Jooble

Poslodavac mali vranac – foto PP Vransko jezero

Tags: , , ,

VEZANE VIJESTI